HAKKIMIZDA

Firmamız Gıda Güvenliği, Gıda Hijyeni ve Gıda Analizleri kapsamındaki ürün ve bilgiyi birlikte temin eden ilk ve tek firmadır.

Genel olarak ürün portföyümüzde Mikrobiyolojik Analiz, İdentifikasyon ve Hijyen Kontrol Ürünleri, Hava ve Yüzey Dezenfeksiyon Ürünleri, Organik Yapıdaki Gıda Koruyucuları, Pest Kontrol Ürünleri, Dezenfektanlı Antimiktobiyal Paspaslar, Gamma Steril Numune Alma Kapları ve Poşetleri bulunmakla birlikte gıda firmalarının gıda güvenliği, gıda hijyeni ve gıda analizleri kapsamında ihtiyaç duydukları her türlü ürünü temin edebilmekteyiz.

Firmamız teknik danışmanlık ve eğitim hizmetlerini müşterilerine ücretsiz olarak vermektedir. Teknik danışmanlık için bünyesinde her biri kendi alanında uzman seçkin bir ekibe sahip olmakla birlikte ihtiyaç duyulduğunda işbirliği içinde olduğumuz güvenilir dış kaynaklardan müşterilerimizin faydalanmasını sağlamaktayız.

Teknik danışmanlık ve eğitim hizmeti, birebir şekilde müşterilere verilmekle birlikte, internet sitemiz üzerinden sürekli ve güncel olarak yayınladığımız makale, yöntem ve bilgilendirme videolarımız ve Soru-Cevap bölümü üzerinden de yürütülmektedir.

Birebir teknik danışmanlık ve eğitim hizmeti almanın ön şartı DiaTek müşterisi olmak iken, gıda güvenliği, gıda hijyeni ve gıda analizleri kapsamında Soru-Cevap bölümünü kullanmak, sitede yayınlanan makale, yöntem ve bilgilendirme videolarını takip etmek için herhangi bir ön şart bulunmamaktadır. Bunun nedeni ise firmamızın asıl hedefinin Türkiye’nin gıda güvenliği, gıda hijyeni ve gıda analizleri konusundaki bilgi ve bilinç düzeyini arttırması için üretici ve tüketicinin kaliteli ürün ve doğru bilgiye ulaşabilmesinde katkı sağlama idealidir.